Kategoriler

Desiree Portföy Modelleri

Paylaş
 

Desiree Çanta koleksiyonunda her yaşa ve her tarza hitap eden modelleri bulabilirsiniz. Yeni moda portföy modelleri zincirli, resimli, kapaklı portföyler Desiree tasarımları 2013 modası.
Yeni sezon portföyler bayanları özel günlere taşıyan en güzel aksesuarları. Resimli portföy modelleri zincirli, olarak kullandığınızda abiye kıyafetlerinizle kombinleyerek kullanabilirsiniz.
Resimli portföyleri zincirsiz olarak kullandığınızda, günlük el çantası modasını yaratmış olabilirsiniz. Desiree portföyleri genç kızlar için vazgeçilmez çanta modası demektir.
Günümüzün en çok tercih edilen abiye çanta renkleri fuşya, turuncu, saks mavisi gece çantaları, modern el çantaları, zincirli gece çantası modelleri, yeşil abiye çantalar, resimli portföy modelleri, zincirli porföyler, kırmızı portföyler, zincirli kırmızı portföy modelleri-çeşitleri’ni abiye kıyafetlerle ve abiye ayakkabı modelleriyle çok şık kombinasyonlar yaratarak kullanabileceğiniz, bayan abiye çantaları-portföy çeşitleri. Desiree çantaları, desiree portföyler, desiree resimli portföyler, desiree zincirli portföyler.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Bu yazı 2615 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.