Kategoriler

En Yeni Model Bebek Hırka Modelleri

Paylaş
 

Derya Baykal bebek örgü örnekleri ve yepyeni hırka modelleri. Derya Baykal örgü örnekleri, iki şişle örülmüş kapşonlu bebek hırka modelleri, kız bebekleri için pembe-kırmızı-sarı-beyaz örgü hırkalar. Erkek bebekleri için örülmüş tığ örgüsü kapşonlu hırkalar bu kış çok moda olan örgüler arasında. El örgüleri çiçek motifli çocuk hırkaları, motifli kız çocuk hırka-yelek modelleri ve yapılışı.
Yeni kışlık örgü hırkalar ve örgü yelekler, çocukların kışlık kıyafetlerinin en başında gelen bir örgü modası. Derya Baykal yeni örgülerinde, kabartmalı örgüden bebek hırkaları, papatyalı kız bebek hırka modelleri, çiçek süslemeli kız çocuk yelekleri ve kapşonlu hırkalar, her kış olduğu gibi bu kış mevsiminde de çok tercih edilen çocuk ve bebek giyim tarzı.
Yeni model bebek örgü hırkaları, en yeni model çiçekli örgü hırkalar, örgü çiçekli bebek yelekleri, kurdele süslemeli kız bebek yelek ve hırka modelleri Derya Baykal örgülerinin yeni çeşitleri.
El örgüleri tığ örgüsü kız bebek yelekler, tığ örgüsü ceketler, iki şişle işlenmiş kışlık hırka modelleri-örnekleri-çeşitleri.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Bu yazı 5008 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.