Kategoriler

Yeni Model Örgü Bebek Patikleri

Paylaş
 

Kış mevsimi’nin vazgeçilmezi örgüler. El örgülerinde birbirinden şık tasarımlı bebek patikleri, sizlerinde dikkatini çekmiş olabilir. Kışlı çocuk örgülerinin olmazsa olmazı, örgü patik çeşitleri. Kız bebekleri için örülmüş süslü patikler, erkek bebekleri için tavşanlı patikler, araba figürlü patikler, koyu renkli örgü patik çeşitleri, yeni model örgü çocuk patikleri, Derya Baykal bebek patiği modelleri, bebek kışlık giyim koleksiyonunda kombinlere sıcacık görünüm katan örgü patikler.
Kışlık bebek örgü örneklerinde rengarenk nako patikleri, kurdele süslemeli kız bebek patiği örnekleri, Derya Baykal bebek örgü çeşitleri ile örgü tutkunu kadınlar zamanının bir çoğunu örgüler ve el işleri yaparak geçirebiliyorlar.
Nako iplerle tasarlanan kışlık örgüler, modelli bebek patikleri, bilekten bantlı örgü patikler, çarpraz bantlı bebek patikleri, yandan düğmeli patikler, bot modelli örgü patikler, kurdele süslemeli kız bebek patiği modelleri ve örgü bereler ile kombinasyon yaparak bebeğinizi 2013 kış modasına hazırlayabilirsiniz.
El örgülerinin en şık bebek patiği örnekleri-renkleri Nako iplerle elde edebilirsiniz. Nako örgülerinin en gözde modelleri kız çocuk süslü patikleri.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Bu yazı 3699 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.