Kategoriler

En Güzel Rujlar’la Dolgun Dudaklar

Paylaş
 

Kadınların bakımında makyaj malzemeleri, yani kozmetik ürünleri, eskiden bu yana hep var olan bir alışkanlık ve tıpkı bir gelenek gibidir. Yeni moda ruj renkleriyle en güzel dolgun dudaklar elde edebilirsiniz. İnce dudakların daha dolgun, daha canlı görünebilmeleri için koyu renkli rujları tercih ediniz.
İnce dudakları nasıl dolgun hale getirebilirsiniz?.. Kullanacağınız ruj rengi’nin bir ton koyusu, dudak kalemi ile, dudak çizgisinin dışından bir çerçeve oluşturarak, rujunuzu kalem çerçevesinin içine uygulayın. İstediğiniz dolgunlukta dudaklara sahip olabilirsiniz.
Kalın dudaklara, koyu renkli rujlar, yerine, şeffaf rujlar, sürmekte fayda vardır. Mat renkli rujların dudaklara daha çok dolgunluk kazandıracağı için, dudak yapısına göre ruj seçimi yapmakta fayda vardır.
Yeni moda rujlar, yeni model rujlar, yeni sezon ruj renkleri-modelleri-desenleri, güzelliğinize apayrı bir güzellik katacaktır.
Ten renginize en uygun ruj modellerini ve renklerini yakalamak en dorusu olmalı. Gün içinde parlatıcılar, açık renkli rujlar, şeffaf renkli ruj modelleri, tercih edilmeli.
Gece davetlerinde simli rujlar, kırmızı ruj desenleri, simli pembe rujlar, yeni moda rujlar, parlak rujlar’la göz kamaştırıcı güzelliğe sahip olabilirsiniz. En güzel rujlar’la şıklığı sizde yakalayın.
Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Bu yazı 3211 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.