Kategoriler

Fonksiyonel Mobilya Tasarımları

Paylaş
 

Mobilya sektöründe yaşanan gelişmelerin başında gelen ve son yıllarda oldukça ilgi gören fonksiyonel mobilya tasarımları bugün sizler için hazırladığım galerimin başlığı. İç mekanınız ne kadar büyük olursa olsun yanlış mobilya seçimleri ile mekanı olduğunda çok daha küçük ve kullanışsız bir mekan haline çevirebilirsiniz. Aynı şekilde küçük bir iç mekana sahip olup doğru tercihler ile iç mekanı olduğundan çok daha ferah ve kullanışlı hale çevirmekte elinizde diye düşünüyorum.Özellikle büyük şehirlere de yaşayan ve küçük mekanlara sıkışmış olan bir çok dekorasyon tutkunu bu tarz mobilya seçimleri ile küçük mekanlara pratik çözümler buluyor. Üstelik sadece salon dekorasyonunda değil yatak odasından tutun mutfak dekorasyonuna kadar bir çok fonksiyonel mobilya tasarımlarını kolayca bulmanız mümkün. Bu tarz mobilyaları bulmak da zorlanıyorsanız istediğiniz mobilya modelini de iç mekan şekline uygun yaptırabilirsiniz. Örneğin iç mekanda oldukça önemli bir bölüm olan salon ve oturma odanız küçük fonksiyonel bir mobilya seçimi ile mekanda geniş alanlar yaratabilirsiniz.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız..

Ayrıca yine çok amaçlı sehpalar sayesinde hem orta sehpayı hem de servis masasını bir arada kullanabilirsiniz. Tıpkı galerimizde yer alan fonksiyonel orta sehpa örneğinde olduğu gibi. Çocuk odalarında genellikle son yıllarda ranza modellerinin yanında merdivenli mobilya modelleri de mevcut. Bence hem yatak hem de çalışma masası bir arada tasarımlar oldukça popüler diye düşünüyorum. Galerimizde yer alan oyun alanlı fonksiyonel çocuk odası mobilya modellerini inceleyerek küçük bir alanda harika bir iç mekan tasarlayabilirsiniz.
Galerimiz de yer alan bir ilgi çekici fonksiyonel mobilya tasarımı da kırmızı daire şeklinde tasarlanan mutfak dolabı modeli. Görsel olarak oldukça farklı olan ama bir o kadarda fonksiyonel mobilya modelini eminim sizde benim gibi çok beğeneceksiniz. Ayrıca mutfak tezgahına monte edilen sürgülü gizli yemek masası modeli de küçük mekanlar için ideal bir seçim olacaktır diye düşünüyorum ne dersiniz? Evet sevgili takipçilerimiz sizde iç mekan dekorasyonunda kullanışlı ve dekoratif alanlar için bu tarz mobilya seçimleri yaparak evinize fonksiyonel alanlar yaratabilirsiniz kolay gelsin.

Bu yazı 2150 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.