Kategoriler

Kırmızı Gecelik Çeşitleri

Paylaş
 

Bayan iç giyim koleksiyonunda kırmızı gecelik modelleri, dantelli kırmızı saten gecelikler bayanların zerafetini ve şıklığını tamamlayan iç giyim koleksiyonu. Saten kırmızı sabahlıklar ve saten kırmızı dantelli gecelik modelleri ile bayanlar romantizmin havası yaratabilir. En yeni kırmızı bayan gecelik ve sabahlık tasarımlarında dantel detayları, yandan biritli-yırtmaçlı modeller daha modern tasarımların birer örneği.
Yen model bayan sabahlıkları ve uzun kırmızı gecelikleri takım olarak da tercih edebilirsiniz. Yeni evlenecek gelin adaylarının da iç giyim koleksiyonunda, çeyizlik gecelikler ve sabahlıklar olmazsa olmazlarından dır.
Çeyizlik gelin gecelikleri, çeyizlik sabahlık ve gecelik modelleri kırmızı ve beyaz renkler tercih edilir, anki bir gelenekmiş gibi ama. Çeyiz sandıklarında olması gereken saten kırmızı gecelikler, beyaz sabahlık ve gecelik takımları, pijamalı gecelik-sabahlık modelleri de gelinlerin iç giyim modasına farklı tasarımları ile şıklık sunan gecelik markaları.
Yeni sezonun en şık dantelli gecelik modelleri 2013 yılının en trend bayan gecelik takımları ve renkleri. İç giyim firmalarının ürettiği saten gecelik takımları, kaprili saten gecelik takımı çeşitleri, en son moda bayan gecelik modelleri-resimleri-fiyatları. Gecelikler, gecelik, gecelik resimleri, gecelik fiyatları, kadın gecelikleri.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Bu yazı 2110 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.