Kategoriler

Yeni Sezon Halı Modelleri

Paylaş
 

Yeni bir yaşam alanına yepyeni modern halı modelleri. Ev dekorasyonlarında mobilyalar ne kadar önemliyse, halılar da bir o kadar önemli ve halı seçiminde doğru kararlar verilmeli, kaliteli- şık dizayn edilmiş halı tercihi yapıldığında, hem mobilyalara hemde sizin yaşam tarzına daha modelleri seçmiş olursunuz.
Yaklaşan kış mevsiminin serin rüzgarlarından esinlenerek bizde bir an önce, kışlık yeni sezon halı koleksiyonu, hazırlamak istedik. Renk renk-model model kabartmalı halılar, dekoratif salon halıları, step halı çeşitleri, gül motifli el yapımı halılar, çiçek desenli halı modelleri ve daha bir çok renk ve desen seçenekleriyle koleksiyonumuzda yer alan modern şık halı örnekleri-modelleri ile evler güzelleşecek.
Bu konsepte bir çok halı markaları bir arada bulunuyor. Kalitesiyle ve göz kamaştıran modelleriyle kaşmir halı koleksiyonu. Bellona yeni model halı çeşitleri, kabartmalı modern halılar, dekoratif step halı modelleri-çeşitleri-renkleri ile yeni sezon halı koleksiyonu bu kış çok renkli cıvıl cıvıl.
Modern ev dekorasyonlarında step halı tercihi daha fazla görülürdü bir zamanlar, şimdi ise step halılar kadar kabartmalı halılar da bir o kadar tercih edilen modeller oldu.
Dekoratif halı çeşitlerinde yuvarlak modeller, desenli halı çeşitleri, dairesel formunda tasarlanan modern halı koleksiyonu ve yarım dairesel şık halı örnekleriyle muhteşem dekorasyonlar yapılmaya artık başlama zamanı geldi.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Bu yazı 1538 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.