Kategoriler

Gelinlik Altına İç Giyim Modelleri

Paylaş
 

Gelinlerin özenle seçtikleri gelinlikler, kadar gelinliğin altına iç giyim çeşitleri, de bir o kadar önem taşır. Gelinlik ne kadar şık ve modern ise, gelinlik altına seçilen iç çamaşırları, da o kadar şık ve baştan çıkarıcı olmalı.
Dantelli jartiyerli gelin iç giyim modelleri, fileli jartiyerler, dantelli gelin büstiyerleri ve sütyenler gelinlik altına en uygun olan modellerdir.
Dantelli beyaz büstiyer modelleri, beyaz dantelli-fileli jartiyer çeşitleri, dantelli sütyen modelleri ve gelin alt giyimi modelleri ile çok şık gelin iç giyim modeli takımları göz kamaştırıcı.
Evlenecek çiftlerin özel her anı unutulmaz ve anılardan silinmeyecek kadar değerli düğün geceleri, düğün bitiminin sonrasında zifaf geceleri kadar birbiriyle geçirdikleri her özel anın hatıraları arasında, ilk gecenin zerafeti ve romantik anların unutulmazlığı.
Gelinler için tasarlanmış fantazi iç giyim koleksiyonunda birbirinden şık modelleri kendi tarzınıza ve gelinliğinize en uygun iç çamaşırları tercih edebilirsiniz.
Dantelli gelin iç giyim modelleri ve saten beyaz iç giyim çeşitleri, sade iç çamaşırları, büstiyerler, sütyen çeşitleri ve farklı jartiyerler, dantelli beyaz jartiyer modelleri gelinlikler için en yeni tasarlanmış modeller, bir arada.

Resimleri Büyük Görebilmek İçin Resmin Üzerine Tıklayınız

Bu yazı 2390 kere okundu.
  • Site Yorum

Yorumlara kapalıdır.